Inżynier budowy - branża elektryczna

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-01-23
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-02-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma zajmująca się kompleksową obsługą obiektów, oferująca usługi serwisowe, konserwacyjne oraz innowacyjne rozwiązania energooszczędne, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Kompleksowa koordynacja projektów z branży elektroenergetycznej i instalacji słaboprądowych (SAP, DSO, SSWiN, BMS itp.)
    • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych prac
    • Współpraca z kierownikami projektu
    • Nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców
    • Przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • Wykształcenia technicznego (elektrotechnika, automatyka)
    • Dobrej organizacji pracy
    • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności
    • Dyspozycyjności, dokładności
    • Prawa jazdy kat. B

    Czego możesz oczekiwać od nas?

    • Pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • Opieki zdrowotnej, ubezpieczenia, karty MultiSport
    • Pełnej wyzwań pracy oraz udziału w ciekawych projektach i realizacjach
    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do rejestru 13471