Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy branża: elektryka / teletechnika / BMS

Andra Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 26 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w realizacji projektów z zakresu projektowania i wykonywania instalacji teletechnicznych, elektrycznych lub BMS na obiektach biurowych

  • uczestnictwo w koordynacji zespołów i podwykonawców zaangażowanych w projekt

  • realizacja zamówień i organizacja logistyki dostaw na inwestycje

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej na potrzeby spotkań z Inwestorem/Klientem/Podwykonawcami

  • wprowadzanie zmian projektowych (value engineering)

  • bieżąca kontrola jakości i zgodności prowadzonych robót z dokumentacją projektową i zapisami umownymi

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie z zakresu elektrotechniki lub pokrewne lub jesteś na ostatnim roku studiów tychże kierunków

  • lubisz jak wokół dzieje się dużo i intensywnie

  • praca a biurkiem Cię nudzi, a działanie na budowie to Twój świat lub marzenie

  • jesteś gotów / gotowa na wyjazdy służbowe w miejsce realizacji projektu

To oferujemy

  • uczestnictwo w ciekawych projektach

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia i rozwoju

  • samodzielnego wyboru benefitów (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie)

  • swobodną atmosferę i pracę w zgranym, pomocnym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Andra Sp. z o.o.

ANDRA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie jest stabilną firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i wyłącznie polskim kapitałem. Firma dostarcza usługi projektowe, doradcze, wdrożeniowe i serwisowe w zakresie najwyższej klasy technologii teleinformatycznych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje