Oferta pracy

Inżynier Budowy - Branża Geotechniczna

HRK S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja prac, kontrola oraz nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń,

  • Prowadzenie robót zgodnie z przepisami BHP oraz dokumentacją techniczną,

  • Współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy,

  • Kontrola nad jakością wytwarzanych produktów, odbiór materiałów,

  • Raportowanie i składanie sprawozdań,

  • Współpraca z Biurem Technicznym.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Chęć rozwoju zawodowego w branży geotechnicznej,

  • Znajomość programu AutoCad,

  • Otwartość, komunikatywność,

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,

  • Sumienność i odpowiedzialność,

  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

  • Pracę w przyjaznym oraz zaangażowanym zespole,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

HRK S.A.

Zespół HRK Real Estate & Construction specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do firm z branży budownictwa i nieruchomości. Dzięki współpracy z czołowymi firmami sektora Real Estate & Construction naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy