Oferta pracy

Inżynier budowy - branża instalacje sanitarne

INVOST sp. z o.o.O firmie

  • Mroków (pow. piaseczyński), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Przez ponad 20 lat zajmujemy się wykonawstwem różnorodnych instalacji w obiektach użyteczności publicznej, przemysłowych oraz projektowaniem instalacji sanitarnych.

Opis stanowiska:

  • prawidłowe czytanie dokumentacji technicznej;
  • prowadzenie budów jako inżynier;
  • przygotowanie dokumentów dotyczących budów;
  • narady, spotkania z inwestorami, inspektorami, podwykonawcami i innymi kierownikami;
  • realizacja zamówień.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – instalacje sanitarne,
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia jako inżynier robót instalacji sanitarnych,
  • znajomość programów: MS Office, AutoCad,
  • dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy