Ta oferta pracy jest nieaktualna od 193 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy (branża kolejowa)

  • Mieszkowice, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z realizacją projektów infrastrukturalnych w branży kolejowej poszukujemy do naszego zespołu realizacyjnego na kontrakcie osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Mieszkowice (zachodniopomorskie)

    Zakres obowiązków

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za:

    • Kierowanie robotami torowymi i innymi realizowanymi przez podwykonawców
    • Nadzór nad pracą maszyn kolejowych
    • Opracowywanie harmonogramów realizacji robót
    • Rozliczanie robót

    Od kandydatów oczekujemy

    • Wiedzy ogólnej z zakresu  wielobranżowych robót kolejowych,
    • Biegłości w czytaniu dokumentacji projektowej,
    • Umiejętności efektywnej  współpracy z różnymi podwykonawcami,
    • Znajomości maszyn wysokowydajnych do robót kolejowych oraz zasad pracy,
    • Dobrej organizacji pracy własnej jak i całego zespołu,
    • Minimum 1 rok doświadczenia w wykonawstwie, utrzymaniu lub biurze projektowym w branży kolejowej
    • Mobilności (możliwość pracy w dwóch lokalizacjach: kontrakty mamy w zachodniopomorskim i dolnośląskim)

    Możesz liczyć na

    • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie gwarantującej wysokie standardy pracy
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w wielokulturowym środowisku
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach i wybór różnych ścieżek rozwoju kariery
    • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych,
    Dz. U. Nr 133, poz. 883”

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

    opisopisopis