Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - branża konstrukcyjna lub sanitarna

Inżynieria Rzeszów S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych,

  • nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych,

  • planowanie i koordynacja robót realizowanych przez wykonawców,

  • sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów,

  • przygotowanie dokumentacji technicznej Kontraktu.

Nasze wymagania

  • wykształcenia technicznego (budownictwo lub instalacje sanitarne),

  • doświadczenie w pracy w branży budowlanej,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość programów pakietu MS Office i AutoCad,

  • znajomość procesu budowlanego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie oraz chęć do pracy.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży budowlanej,

  • umowę o pracę,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • możliwość zdobycia udokumentowanego doświadczenia na potrzebę uprawnień budowlanych,

  • doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika.

Inżynieria Rzeszów S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą działającą na rynku od 1990 roku. Profil działalności naszej firmy to szeroko pojęte wykonawstwo robót budowlano-montażowych. Jesteśmy przygotowani do prowadzenia robót jako Generalny Wykonawca.

Wykonujemy roboty z zakresu: budownictwo inżynieryjne (obiekty ochrony środowiska), budownictwo kubaturowe, budownictwo przemysłowe, obiekty specjalistyczne, sieci zewnętrzne, roboty specjalistyczne (ścianki szczelne, przewierty sterowane, obiekty inżynierskie, umocnienie wykopów).

Obszarem naszej działalności jest obszar całej Polski a przede wszystkim obszar Polski południowo - wschodniej (województwa: podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie oraz mazowieckie), gdzie od początku istnienia firmy zyskujemy dobre opinie Inwestorów z sektora publicznego jak i prywatnego co sprzyja pozyskiwaniu nowych kontraktów.

Przewiń do profilu firmy