Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - branża kubaturowa

SARIVO Budownictwo sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres naszej działalności:

  • budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne
  • budownictwo przemysłowe
  • kompleksowa budowa i remonty dróg, parkingów oraz ciągów pieszych wraz z infrastrukturą towarzyszącą
  • sieci kanalizacyjne i wodociągowe wraz z infrastrukturą (oczyszczalnie ścieków wód opadowych, przepompownie)
  • roboty ziemne i makroniwelacyjne
  • roboty elektryczne

Miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Nowy Targ

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy
  • nadzór, koordynacja i bieżąca kontrola podwykonawców
  • systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwykonawców
  • umiejętności sporządzania obmiarów

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • umiejętności kierowania zespołem
  • odpowiedzialności, samodzielności, sumienności
  • minimum 1 rok doświadczenia
  • gotowości do podróży służbowych
  • obsługa pakietu MS Office oraz programu AutoCad

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość przystąpienia do pakietu medycznego oraz ubezpieczeniowego
  • pracę w młodym oraz dynamicznym zespole, przyjazną atmosferę
  • niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne