Oferta pracy

Inżynier Budowy (branża kubaturowa)

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Określenie przyczyn powstania usterek, ustalanie metod ich usunięcia,

  • Weryfikacja wykonanych prac pod względem jakościowym i terminowym,

  • Nadzór nad podwykonawcami oraz siłami własnymi podczas usuwania usterek,

  • Kontakt z Inwestorami, Klientami oraz Administracją w zakresie zgłoszeń usterkowych,

  • Przygotowywanie zamówień materiałowych, umów oraz ewidencja usterek w systemie wewnętrznym,

  • Uczestnictwo w weryfikacjach usterek oraz w przeglądach technicznych budynków objętych gwarancją,

  • Weryfikacja dokumentacji powykonawczej i zasadności zgłoszeń usterek,

  • Komunikacja z podwykonawcami w celu usunięcia usterek,

  • Pozyskiwanie podwykonawców zastępczych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. techniczne o profilu budowlanym,

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na budowie (mile widziane doświadczenie w dziale realizacji inwestycji lub w dziale gwarancji),

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie, otwartość na uczenie się oraz zdolności negocjacyjne,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD,

  • Umiejętność oceny przyczyny powstania usterki i znajomość metod pozwalających na jej likwidację,

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej oraz szacowania kosztów usuwania usterek.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

Przewiń do profilu firmy