Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - branża mostowa

Stecol Corporation

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prowadzoną budową w zakresie mostów

  • Przygotowywanie zamówień na usługi, materiały, sprzęt i transport do bieżącej realizacji robót

  • Kontrola zużycia materiałów podczas realizacji

  • Przygotowywanie sprzedaży, obmiaru robót

  • Współpraca z Zamawiającym, Inżynierem, Projektantem, podwykonawcami oraz dostawcami

  • Prowadzenie dziennika budowy

  • Raportowanie do przełożonego o postępie robót

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo - preferowana specjalizacja mostowa (mile widziani są studenci ostatnich lat studiów)

  • Znajomość AutoCad, gotowość do poznawania oprogramowania branżowego

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz przepisów techniczno-budowlanych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Analityczne podejście, wysokie zdolności oceny

  • Przedsiębiorczość oraz proponowanie rozwiązań i usprawnień

  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Doświadczenie w roli inżyniera budowy przy realizacji obiektów inżynierskich (mosty/wiadukty/estakady)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną i nastawioną na współpracę atmosferę

  • Wysoką kulturę organizacyjną

Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne.

Przewiń do profilu firmy