Inżynier budowy (branża przemysłowa)

Michael Page

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest Topowy Generalny Wykonawca z branży przemysłowej.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w planowaniu prac realizowanych w ramach projektu oraz nadzór nad ich realizacją

  • Udział w przygotowaniu harmonogramu dostaw materiałów na budowę oraz nadzór nad jego realizacją

  • Rozliczanie prac podwykonawców

  • Rozliczanie kosztów dostaw materiałów i usług na budowie

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Wsparcie Kierownika Robót/ Kierownika Budowy w nadzorze nad realizowanymi pracami

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: budownictwo

  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego oraz sztuki budowlanej w zakresie branży konstrukcyjno-budowlanej;

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera budowy (preferowane w budownictwie przemysłowym)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w działaniu

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie

  • Rozwój zawodowy i osobisty

  • Rodzinna atmosfera pracy

  • Pakiet dodatkowych benefitów: opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe