Oferta pracy

Inżynier Budowy - Branża Sanitarna

AMW Sinevia Sp. z o.o.O firmie

  • Dęblin, Polska
    Dęblin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

AMW Sinevia Sp. z o.o.

Dęblin

Dęblin

Jesteśmy dużą polską firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku. Realizujemy inwestycje na terenie całej Polski, w ponad 50 lokalizacjach. Specjalizujemy się w szeroko pojętym budownictwie. W związku z bezustannym rozwojem naszej Firmy poszukujemy chętnych, zaangażowanych i nastawionych na osiągnięcie celu osób, które lubią podejmować nowe wyzwania.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie planów zamówień materiałów, urządzeń i innych związanych z budową
  • Wypełnianie obowiązków wynikających z prawidłowej realizacji inwestycji
  • Koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie
  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań
  • Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców i przekazaniu Inwestorowi
  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy oraz Kierownikiem Kontraktu
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż.
  • Terminowa realizacja inwestycji
  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi oraz pracownikami budowy
  • Raportowanie z realizacji inwestycji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe – inżynieria środowiska
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego,
  • Minimum 2 latnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programów: MS Office, NormaPRO
  • Doświadczenie w zakresie realizacji projektów obiektów przemysłowych, biurowców, budynków użyteczności publicznej lub osiedli mieszkaniowych
  • Umiejętność szybkiego rozwiazywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, zdolność przetwarzania licznych danych oraz wyciągania trafnych wniosków
  • Zdolność do przedsiębiorczego działania, określania celów biznesowych
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Bardzo dobra komunikacja z zespołem
  • Mile widziane uprawnienia budowlane w branży sanitarnej

OFERUJEMY:

  • Udział w ciekawych projektach
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet socjalny: karta Mulrisport, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AMW SINEVIA Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim zgodnie z rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych RODO z dnia 27 kwietnia2016 (2016/679). Pełna informacja o prawach osoby rekrutowanej znajduje się w „Polityce prywatności” w zakładce KONTAKT na stronie AMW SINEVIA Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
ul. Paderewskiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, tel. +48 22 101 21 00 do 03 wew. 100, 101, fax: +48 22 101 21 04, e-mail: [email protected]
NIP: 701-03-03-102, REGON: 142989877, KRS: 0000392868, Kapitał Zakładowy 51 347 000.00 zł

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy