Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Budowy – Branża Sanitarna / HVAC

ACE GROUP Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ACE GROUP Sp. z o.o.

Osiedle Dywizjonu 303 21C

Kraków

ACE Group Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą inżynieryjną w branży HVAC posiadającą duże doświadczenie w kompleksowej realizacji instalacji: wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, oraz instalacji wod.-kan.-gaz- c.o.

Obowiązki:

  • sprawowanie nadzoru nad postępami realizowanych robót instalacyjnych,
  • koordynacja pracy podległych pracowników, podwykonawców,
  • organizacja zaplecza budowy,
  • sporządzanie zamówień i koordynacja dostaw materiałów,
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • kontrola kosztów,
  • systematyczne prowadzenie dokumentacji budowy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe branżowe,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze instalacji sanitarnych i HVAC,
  • znajomość cen materiałów i usług branży sanitarnej,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • znajomość pakietu MS Office, oraz programów: AutoCad,
  • zdyscyplinowanie, zaangażowanie, samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ACE Group Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.grupaace.pl

Ogłoszenie archiwalne