Oferta pracy

Inżynier budowy - Koordynator – klimatyzacja, wentylacja

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Warszawka firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji klimatyzacji, wentylacji, centralnego ogrzewania oraz instalacji wodno- kanalizacyjnych.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynowanie procesu montażu instalacji sanitarnych

  • Nadzorowanie prac budowlanych i instalacyjnych pod względem jakości i terminowości

  • Analiza dokumentacji projektowej oraz wymagań technicznych w zakresie instalacji sanitarnych, w szczególności instalacji wentylacji i klimatyzacji

  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robot sanitarnych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej

  • Dbałość o dobre relacje z klientami

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe o kierunku Inżynieria środowiska lub pokrewne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość branży sanitarnej, w szczególności instalacji wentylacji i klimatyzacji

  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w branży sanitarnej

  • Dyspozycyjność, gotowość do jednodniowych wyjazdów w delegacje

Pracodawca oferuje

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie działającej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

  • Wsparcie kadry kierowniczej

  • Możliwość zebrania praktyki do uprawnień

  • Zadzwoń i zapytaj o widełki wynagrodzenia