Oferta pracy

Inżynier Budowy – Branża Sanitarna

Top ManagerO firmie

  • Krasnystaw, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma budowlana, zajmująca się m.in. Inżynierią wodno – kanalizacyjną zatrudni Kandydata na stanowisku:

Zadania:

  • Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Kontrola podwykonawców
  • Koordynacja zamówień sprzętu budowlanego, materiałów
  • Wykonywanie obmiaru rozliczeń wykonywanych robót

Wymagania:

  • Studia wyższe techniczne-preferowana branża sanitarna
  • Znajomość programu AutoCad
  • Znajomość procedur odbiorczych placu budowy
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziani Absolwenci oraz studenci oczekujący na obronę inżynierską

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne od posiadanego doświadczenia
  • Auto służbowe i niezbędne narzędzia do pracy
  • Udział w ciekawych projektach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy