Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - Branża sanitarna

ORION CONSTRUCTION S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku inżynier budowy na ciekawych kontraktach na terenie Polski  pod nadzorem doświadczonej kadry kierowniczej.

  • bezpośredni nadzór nad jakością prowadzonych prac instalacyjnych

  • koordynacja prac podwykonawców oraz sił własnych przy współpracy z Kierownikiem Kontraktu i Kierownikiem Robót

  • uczestnictwo w tworzeniu, kontroli i realizacji harmonogramu kontraktacji dostawców i podwykonawców

  • uczestnictwo w prowadzeniu i kontroli harmonogramów robót

  • nadzór nad przestrzeganiem procedur bezpieczeństwa placu budowy

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii środowiska lub studenci 5 roku

  • znajomość oprogramowania z grupy MS Office i Autocad

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (będzie dodatkowym atutem)

  • zmotywowanie i inicjatywa w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole - komunikatywność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku instalacji sanitarnych

  • realizujemy ciekawe kontrakty w ramach dużych inwestycji budowlanych (hale przemysłowo-magazynowe, hotele, budynki biurowe, budynki zabytkowe i inne)

  • realizujemy kontrakty również w konwencji zaprojektuj i wybuduj. Praca w naszej firmie stwarza możliwość rozwoju zawodowego zarówno w projektowaniu jak i realizacji prac budowlanych, pomagamy przy zdobyciu uprawnień budowlanych wykonawczych jak i projektowych

  • dodatkowy pakiet bonusów (ubezpieczenia grupowe, premie zadaniowe..)

O nas

Jesteśmy nowoczesną firmą specjalizującą się w projektowaniu i wykonawstwie wszelkiego rodzaju instalacji sanitarnych i mechanicznych oraz realizującą kompleksowo projekty.