Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - branża sanitarna

SENTTA KAMIL OLBRYCHO firmie

  • Jagiellońska 78
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SENTTA KAMIL OLBRYCH

Jagiellońska 78

Warszawa

Firma SENTTA prężnie rozwijająca się i działająca od wielu lat w branży sanitarnej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, świadcząca kompleksowe usługi doradztwa technicznego, projektowania, montażu i uruchamiania instalacji sanitarnych zatrudni osobę na stanowisku Inżynier budowy instalacji sanitarnych.

Zakres obowiązków:

- bezpośredni nadzór nad realizacją robót w zakresie instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, kanalizacyjnych i wodnych w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakości przy współpracy z Kierownikiem Projektu i Zleceniodawcy;

- zarządzanie pracą podległego zespołu na budowie: delegowanie i egzekwowanie zadań, nadzór nad ich realizacją;

- wsparcie przy tworzeniu dokumentacji budowlanej w zakresie formalno-prawnym;

- przygotowanie i nadzór nad terminową realizacją robót;

- sprawdzanie i sporządzanie obmiarów i kosztorysów;

- wspieranie przełożonego w nadzorze nad pracami podwykonawców i sił własnych w zakresie zleconym przygotowywaniem/ prowadzeniem/ nadzorowaniem/ archiwizowaniem dokumentacji w ramach przydzielonych prac na budowie (technicznej, odbiorowej i powykonawczej);

Wymagania:

- umiejętność analitycznego myślenia, oraz inicjatywa własna, dobra organizacja -pracy;

- znajomość przepisów prawa budowlanego oraz BHP;

- znajomość pakietu MS Office i AutoCad

- prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- niezbędny sprzęt do wykonywania pracy: samochód, komputer, telefon

- możliwość zdobywania i poszerzania zawodowego doświadczenia

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pakiet opieki medycznej

Ogłoszenie archiwalne