Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy - Branża Sanitarna

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 19.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy pracowników na stanowisko:

    INŻYNIER BUDOWY – BRANŻA SANITARNA

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • nadzór i koordynacja prac na budowie,
    • współpraca z kierownictwem budowy, pracownikami nadzoru oraz innymi podmiotami na budowie,
    • opracowywanie dokumentów niezbędnych do realizacji kontraktu,
    • prowadzenie robót zgodnie z harmonogramem i w ramach założonego budżetu,
    • opracowanie dokumentacji powykonawczej zadania,
    • udział w naradach koordynacyjnych, odbiorach częściowych i końcowych realizowanych inwestycji,
    • prowadzenie i nadzór nad bieżącą dokumentacją budowy.

    Wymagane kwalifikacje:

    • wykształcenie wyższe – preferowany kierunek inżynieria środowiska,
    • prawo jazdy kategorii B (gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski),
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • dobra organizacja pracy,
    • dobra i praktyczna znajomości pakietu MS Office
    • dokładność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość zagadnień z zakresu spawania będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość pracy w interesującej gałęzi przemysłu (gazociągi wysokiego ciśnienia, petrochemia, chemia, przemysł ciężki),
    • udział w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
    • możliwość zdobywania doświadczenia do uzyskania uprawnień budowalnych
    • możliwość pracy poza granicami kraju na podstawie umowy delegowania.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.