Inżynier budowy – branża torowa

Trakcja S.A.

  • Bysewska 30, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Bysewska 30

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja robót zgodnie z dokumentacją techniczną, sztuką i wiedzą budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego.

  • Analizowanie dokumentacji technicznej i organizacyjnej robót.

  • Sporządzanie raportów (miesięcznych, tygodniowych oraz dobowych) z postępu robót, dostaw oraz zaawansowania finansowego kontraktu.

  • Bieżąca kontrola zaawansowania i planowania robót, w tym sporządzanie i aktualizację harmonogramów robót.

  • Planowanie oraz monitorowanie terminu dostaw urządzeń i materiałów niezbędnych do realizacji robót.

  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych, dokumentacji odbiorowej / powykonawczej zgodnie z warunkami Kontraktu.

  • Prowadzenie korespondencji w zakresie wykonywanych obowiązków.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa – mile widziane w zakresie specjalności kolejowej.

  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności – preferowane w ramach kontraktów infrastrukturalnych / kolejowych.

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją i w przygotowaniu raportów.

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel.

  • Umiejętność ustalania priorytetów i ich skutecznej realizacji.

  • Duże zaangażowanie w wykonywane działania.

  • Bardzo dobrą organizację pracy.

To oferujemy

  • Rynkowe wynagrodzenie

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. karta multisport, bilety do kina)

  • Przyjazna atmosfera w pracy

  • Bony podarunkowe

  • Pożyczka mieszkaniowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość pracy zdalnej (w zależności od stanowiska)

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.

Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:

• modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,

• budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,

• wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową

• udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,

• dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna

• przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie.

• zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV

oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje