Oferta pracy

Inżynier Budowy - branża wodno-kanalizacyjna (m/k)

STRABAG Sp. z o. o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Do naszej grupy w Lublinie realizującej zadania z zakresu Budownictwa Infrastruktury poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Zamawianie, kontrola i oraz rozliczanie materiałów, sprzętu i usług na budowie zgodnie z wew. procedurami w zakresie Zakupów
  • Bieżący monitoring postępu prac i raportowanie do przełożonego
  • Realizacja robót zgodnie z wymaganiami jakościowymi zawartymi w dokumentacji budowy prowadzenie monitoringu kosztów budowy, rozliczeń personelu, materiałów, sprzętu oraz środków transportu
  • Sporządzanie harmonogramów, bieżąca analiza postępu robót, przygotowywanie dokumentów budowy
  • Przygotowanie raportów i sprawozdań oraz materiałów odbiorowych
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – Inżynieria Środowiska
  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel)
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.