Oferta pracy

Inżynier budowy branży budowlanej

Grupa Kapitałowa Polimex MostostalO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikiem Projektu,

  • nadzór i koordynacja prac nad odcinkami robót,

  • przygotowywanie zestawień i zamówień materiałów,

  • weryfikacja i znajomość dokumentacji techniczno-kosztorysowej ,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - techniczne,

  • znajomość przepisów prawa budowlanego,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • podstawowa umiejętność kosztorysowania,

  • umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office, oprogramowanie CAD oraz programy kosztorysowe.

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,

  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,

  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

Polimex Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, oferująca kompleksowe usługi w sektorze budownictwa przemysłowego i ogólnego.

Przewiń do profilu firmy

DOŁĄCZ DO NAS – BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.

W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka Polimex Mostostal S.A. jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp. z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o., Polimex Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k., Mostostal Siedlce Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.

Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i zagranicą.