Ta oferta pracy jest nieaktualna od 66 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy branży elektrycznej i teletechnicznej

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-07-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nexus Nowe Technologie S.A.

    Nexus Nowoczesne Technologie S.A. to Spółka, która w swojej działalności tworzy zaawansowane rozwiązania w ramach technicznego wyposażenia budynków. Naszych klientów wspieramy w trakcie całego procesu budowlanego: projektowania, wykonawstwa, jak i serwisowania instalacji teletechnicznych i elektrycznych oraz sanitarnych.

    W związku z budową obiektu w Kaliszu poszukujemy:

    Miejsce pracy: Kalisz

    OPIS STANOWISKA PRACY:

    • przygotowywanie przedmiarów robót,
    • prowadzenie uzgodnień technicznych z podwykonawcą i wykonawcą,
    • prowadzenie dystrybucji dokumentacji (przyjęcie, wydanie, aktualizacje),
    • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym,
    • kierowanie robotami budowlanymi pod nadzorem Kierownika Robót,
    • ścisła współpraca z kierownictwem budowy,
    • bieżąca aktualizacja dokumentacji projektowej,
    • współpraca przy rozliczaniu robót,
    • reprezentowanie Spółki w kontaktach ze Zleceniodawcą,
    • raportowanie postępu prowadzonych prac,
    • dbałość o wizerunek i dobre imię Spółki.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie techniczne elektryczne lub telekomunikacyjne,
    • znajomość branży instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
    • znajomości programów komputerowych: MS Office, MS Project, Auto CAD,
    • dyspozycyjność,
    • kultura osobista,
    • mile widziane posiadania świadectw kwalifikacji E i D,
    • prawo jazdy kat. B.

    OFERUJEMY:

    • możliwość udziału przy budowach obiektów przemysłowych, biurowych, sportowych i innych,
    • realizacja ciekawych i zaawansowanych techniczne kontraktów,
    • pracę z merytorycznym oraz dynamicznym zespołem,
    • możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV , LIST MOTYWACYJNY) klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nexus Nowe Technologie S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Dmowskiego 17 b zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Nexus Nowe Technologie S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Dmowskiego 17 b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Nexus Nowe Technologie S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Dmowskiego 17 b (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Nexus Nowe Technologie S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Dmowskiego 17 b danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod powyższym adresem .
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu przesłania aplikacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu złożenia aplikacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu złożenia aplikacji.
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod powyższym adresem .

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.