Oferta pracy

Inżynier budowy – budowa gazociągów/ciepłociągów

Pracownicy BudowlaniO firmie

  • Siemianowice Śląskie, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Rzetelna firma budowlana zajmująca się budową gazociągów i ciepłociągów zatrudni na stanowisku:
Inżynier budowy – budowa gazociągów/ciepłociągówNumer ref.: Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Siedziba firmy: Siemianowice Śląskie
Miejsce pracy: województwo śląskie

Główne zadania:

  • Kierowanie robotami budowlanymi – budowa gazociągów i ciepłociągów
  • Współpraca i nadzór nad firmami podwykonawczymi
  • Sporządzanie harmonogramów
  • Bieżąca analiza oraz raportowanie postępu robót
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - budowlane lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość środowiska budowy
  • Mile widziane doświadczenie przy budowie gazociągów/ciepłociągów
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, awansu
  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień
  • Auto służbowe oraz inne niezbędne narzędzia do pracy
  • Ciekawą pracę przy ambitnych projektach w przyjaznej atmosferze
Proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt telefoniczny - tel. 518 215 122
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne