Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy/Budownictwa w branży konstrukcyjno-budowlanej

OZBUD przedsiębiorstwo budowlano-usługowe sp. z o.o.

4 0005 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie przedmiarów robót;

  • Przygotowywanie dokumentów i koordynacja (kosztorysy, protokoły zaawansowania robot, przedmiary, obmiary);

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców, oraz analizę ofert;

  • Szukanie możliwości optymalizacji kosztów inwestycji, proponowanie rozwiązań alternatywnych;

  • Prowadzenie dokumentacji budowy;

  • Tworzenie i aktualizacja harmonogramów robót budowlanych;

  • Organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych;

  • Kontrola jakości wykonanych robót i usuwania zauważonych usterek;

  • Wsparcie Kierownika Budowy.

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa kubaturowego;

  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji projektowej;

  • Znajomość oprogramowania branżowego (AutoCAD);

  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;

  • Znajomość zagadnień procesów budowlanych;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność.

Mile widziane

  • Uprawnienia - dodatkowy atut.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Przyjazną atmosferę pracy w przedsiębiorstwie średniej wielkości;

  • Współpracę z doświadczonymi profesjonalistami;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - bez uprawnień od 4000 netto, z uprawnieniami od 5500 netto;

  • Pracę w Gliwicach;

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Firma OZ-BUD świadczy kompleksowe usługi w szerokim zakresie robót budowlanych dla obiektów mieszkaniowych, przemysłowych oraz zabytkowych. Na Dolnośląskim rynku działamy od 1991 roku realizując w tym czasie szereg dużych inwestycji we Wrocławiu i w okolicy.

www.ozbud.com.pl

Przewiń do profilu firmy