Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - budownictwo drogowe

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.O firmie

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

Wodzińska 55

Luszowice (pow. chrzanowski)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór robót budowlanych.

  • Koordynacja pracy zasobów własnych i Podwykonawców.

  • Kontrola jakości wykonywanych prac.

  • Raportowanie do przełożonego o postępie prac.

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego.

  • 2-letniego stażu pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

  • Znajomości norm i specyfikacji technicznych w zakresie budowy dróg.

  • Dyspozycyjności oraz bardzo dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

  • Atmosferę współpracy i wsparcia ze strony zespołu.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe

Jesteśmy rodzinną, ogólnoeuropejską grupą średnich przedsiębiorstw z branży budowlanej. Nasza główna siedziba w Polsce mieści się we Wrocławiu. Wykonujemy kompletne spektrum usług budowlanych: od pojedynczych przedsięwzięć budowlanych po złożone, kompleksowe, wielkoskalowe projekty. Specjalizujemy się w realizacji inwestycji budowlanych w generalnym wykonawstwie szczególnie w segmencie budownictwa ogólnego, drogowego i mostowego.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje podanie (CV) z dopiskiem „inżynier budowy – budownictwo drogowej” pod niżej podanym adresem:

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. (Oddział Chrzanów)

ul. Wodzińska 55

32-500 Luszowice