Inżynier budowy (budownictwo inżynieryjne i hydrotechniczne)

PROBUDOWAO firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór prac na budowie w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy
  • nadzór i koordynacja pracy brygad roboczych oraz firm podwykonawczych
  • planowanie dostaw, zamawianie oraz kontrola sprzętu i materiałów dostarczanych na plac budowy
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na budowie
  • prowadzenie dokumentacji odbiorowej robót na etapie trwania budowy
  • przygotowywanie przedmiarów / obmiarów robót
  • bieżące raportowanie przebiegu prac na budowie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie lub student budownictwa
  • zaangażowanie, rzetelność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • zorientowanie na cel, odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność organizowania pracy podległym pracownikom oraz konstruktywnego rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe - inżynieria mostowa

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę przy realizacji ciekawych i różnorodnych kontraktów
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego do uprawnień budowlanych
  • benefity pracownicze (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport Plus)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie grupowe

„PROBUDOWA” to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy nowych osób!

Inżynier budowy (budownictwo inżynieryjne i hydrotechniczne), podkarpackie