Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy (budownictwo przemysłowe)

DEPENBROCK POLSKA SP. ZO.O. SP.K.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i prowadzenie sekretariatu budowy

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikiem Projektu

  • nadzór nad obiegiem dokumentów

  • uczestnictwo w organizacji placu budowy

  • przygotowanie, uzgadnianie dokumentacji budowy

  • koordynacja robót budowlanych przy udziale firm podwykonawczych

  • uczestnictwo w realizacji zamówień

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (również absolwenci i studenci V roku budownictwa)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • biegła obsługa komputera w środowisku CAD

  • doświadczenia zawodowe przy realizacji obiektów przemysłowych - mile widziane

  • znajomość j. angielskiego, j. niemieckiego - mile widziana

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • znajomość prawa budowlanego i przepisów wykonawczych

  • znajomość przepisów BHP

  • prawo jazdy kat. B

  • mobilność (możliwość pracy na terenie całej Polski)

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie powyżej średniej rynkowej

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

  • prezenty okazjonalne dla pracowników

  • wyjazdy integracyjne w wymarzone destynacje

  • samodzielne stanowisko

  • rozwój zawodowy

  • zatrudnienie w nowocześnie zarządzanej firmie

  • praca w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • atrakcyjne warunki zakwaterowania podczas delegacji

  • premie uznaniowe

DEPENBROCK POLSKA SP. ZO.O. SP.K.

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, wyznaczającym najwyższe standardy w branży budowlanej. Od kilkunastu lat na rynku polskim oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa przemysłowego, obejmujące cały proces inwestycyjny - od koncepcji, poprzez projekt, aż do oddania obiektu pod klucz.

Przewiń do profilu firmy