Oferta pracy

Inżynier Budowy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "LECH" Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Lech" Sp. z o.o. powstało w 1988 roku i działa z powodzeniem nieprzerwanie na rynku krajowym i zagranicznym. Posiadamy doświadczenie w generalnym wykonawstwie robót budowlanych w zakresie budowy osiedli mieszkaniowych, obiektów wojskowych, użyteczności publicznej oraz dla potrzeb służby zdrowia i kultu religijnego i renowacji zabytków. Prowadzimy również działalność deweloperską w obszarze budownictwa mieszkaniowego.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Wymagania – oczekiwania pracodawcy:

  • wykształcenie: wyższe z zakresu budownictwa
  • znajomość przepisów techniczno-budowlanych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość oprogramowania typu AutoCad, pakietu MS Office,
  • dokładność, analityczne myślenie, zaangażowanie

Ogólny zakres obowiązków:

  • bieżąca analiza dokumentacji technicznej,
  • organizowanie i nadzorowanie podległych pracowników, brygad,
  • praca wg określonego harmonogramu,
  • współpraca z zamawiającym i firmami podwykonawczymi,
  • koordynacja prac podwykonawców oraz pracy sprzętu,
  • zarządzanie materiałami i sprzętem w procesie budowy,
  • kontrola postępu i jakości prac,
  • przygotowanie raportów i sprawozdań oraz materiałów odbiorowych budów,
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • praca nad ciekawymi projektami oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • pakiet świadczeń takich jak prywatna opieka medyczna,  ubezpieczenie grupowe,
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do P.W. "Lech" Sp. z o.o.z siedzibą w Bydgoszczy przy ul.Smoleńskiej 1A  (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy