Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

APRO CONSTRUCTION sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dla kierownika budowy i kierownika projektu

  • Organizacja pracy pracowników własnych i podwykonawców

  • Zamawianie materiałów

  • Analiza dokumentacji budowlanej

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej procesu inwestycyjnego

  • Uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych od podwykonawców

  • Przygotowanie przedmiarów i obmiarów robót

Nasze wymagania

  • Absolwent Budownictwa lub student 4/5 roku

  • Co najmniej rok doświadczenia

  • Bardzo dobra znajomość technologii prowadzenia robót budowlanych

  • Znajomość pakietu biurowego MS-Office oraz programów do kosztorysowania i AutoCad

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Proaktywność, duże zaangażowanie i samodzielność

  • Wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Pracę na budowie w Bydgoszczy

  • Umowę o pracę

  • Rozwój przy realizacji wymagających projektów deweloperskich w regionie

  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku nastawionej na rozwój

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i warsztatach

APRO Construction Sp. z o.o. to jedna z czołowych firm budowlanych w województwie kujawsko-pomorskim, realizująca wymagające projekty mieszkaniowe i komercyjne dla Apro Investment. Historia spółki sięga roku 2004 od kiedy to zrealizowała ona takie projekty jak Dworcowa 13, Osiedle Wyzwolenia, Osiedle 4 Sfery, Osiedle Zielone. Główne obszary działania to Toruń i Bydgoszcz, w których realizowane są dwie duże inwestycje – Osiedle 4 Pory Roku oraz Osiedle Podniebne Ogrody. Nasze główne wartości to Zaufanie, Rozwój i Doskonałość Operacyjna.

Przewiń do profilu firmy

Wynagrodzenie

4.000 zł – 4.500 zł netto.