Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

PRES GAMMA BURDACH I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją budowy na poszczególnych jej etapach na podstawie dokumentacji projektowej,

  • koordynacja pracy podwykonawców,

  • ścisła współpraca z kierownikiem budowy,

  • raportowanie postępów prac,

  • przygotowywanie obmiarów wykonanych robót.

Nasze wymagania

  • wykształcenie budowlane,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel.

Mile widziane

  • znajomość programu AutoCAD.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • przyjazną atmosferę,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowego doświadczenia.

Więcej informacji o nas