Inżynier budowy

UNIBEP S.A.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku

  • Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami

  • Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami

  • Dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami

  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej

  • Prowadzenie kontroli jakości robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz współpraca z działem Jakości i Technologii Robót

  • Nadzorowanie spełniania wymogów BHP i Oś na kontrakcie

  • Weryfikacja dostaw materiałów - jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem

  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Gwarancyjnej Budów - usuwanie wad

  • Organizacja /przeprowadzanie instruktarzy BHP / Oś pracownikom / podwykonawcom

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (inżynier/ magister) budowlane

  • Masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe na budowie - staż lub pracę na stanowisku inżyniera budowy

  • Posługujesz się płynnie w programie MS Exel oraz AutoCad

  • Jesteś zorganizowany/a oraz nie boisz się kontaktów z drugim człowiekiem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz w razie potrzeby również mieszkanie,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne posiłki regeneracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

UNIBEP S.A.

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex Sp. z o.o.) oraz produkcyjną w obszarze budownictwa modułowego w szkielecie drewnianym, skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse S.A.).

Przewiń do profilu firmy