Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    MKL BAU jest firmą inżynieryjno-budowlaną specjalizującą się w projektowaniu i realizacji inwestycji w Polsce oraz poza granicami kraju.

    Obecnie w związku z nowym projektem w Bydgoszczy poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
    o specjalności: budownictwo ogólne
    lub instalacje sanitarne lub instalacje elektryczne
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    • współpraca z Klientem/Inwestorem w sprawach projektowych
    • operacyjne prowadzenie projektu, w tym: koordynacja dostaw materiałów, organizacja pracy zespołów montażowych na budowach, odbiory techniczne z przedstawicielami Klientów i Inwestorów
    • kontrolowanie kosztów inwestycji związanych z prowadzeniem prac budowlanych
    • kontrola nad postępem realizacji prac montażowych
    • pozyskiwanie nowych Klientów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • znajomość prawa budowlanego

    Mile widziane:

    • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

    Oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem premiowym
    • udział w realizacji ciekawych kontraktów
    • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
    • dodatkowe ubezpieczenia pracownicze
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.