Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 30.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DIM CONSTRUCTION, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje, świadczy usługi w zakresie m.in. budownictwa inżynieryjnego, drogowego, budowy rurociągów. W ofercie spółki znajdują się wszelkie prace budowlane i inżynieryjne, związane z tworzeniem infrastruktury terenów pod budownictwo, oraz rozbudowy i modernizacje istniejącej infrastruktury miast i gmin (m.in. sieci wodociągowe, kanalizacyjne, cieplne, energetyczne, telekomunikacyjne). IDS SERVICE dzięki łączeniu doświadczenia z nowoczesnością sprawnie i solidnie wywiązuje się z powierzonych zadań.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Pomoc w prowadzeniu oraz nadzorowaniu robót pracowników własnych
    • Nadzorowanie prac podwykonawców
    • Tworzenie harmonogramów prac
    • Pomoc w rozliczaniu prac podwykonawców
    • Tworzenie wniosków materiałowych
    • Tworzenie raportów bieżących

    WYMAGANIA:

    • Kreatywność w działaniu dla w/w obowiązków
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie
    • Systematyczność, dokładność
    • Inicjatywa i samodzielność
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Znajomość MS OFFICE
    • Wykształcenie wyższe

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Praca w jednej z czołowych polskich firm budowlanych
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Profesjonalną opiekę medyczną
    • Dostosowane do potrzeb ubezpieczenia na życie
    • System premiowy za szczególne osiągnięcia
    • Serdeczną atmosferę pracy

    Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą Aplikuj dopiskiem Inżynier Budowy.