Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CDI Konsultanci Budowlani jest polską firmą, ukierunkowaną na świadczenie profesjonalnych usług w sektorze własnych inwestycji deweloperskich mieszkaniowych oraz komercyjnych, a także zarządzania nieruchomościami na terenie całego kraju.

    Prowadzimy działalność łącząc organizacyjne, techniczne oraz pozatechniczne aspekty realizacji inwestycji oraz zarządzania nieruchomościami.

    Wdrażamy najwyższe standardy pracy, a swoje relacje z kontrahentami oraz klientami postrzegamy jako długotrwałe partnerstwo.

    Poszukujemy Osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • wykształcenie kierunkowe, minimum ukończone studia licencjackie w specjalności budowlanej
    • doświadczenie w odbiorach robót budowlanych
    • praktyczna znajomość opracowywania wycen i kosztorysowania robót budowlanych
    • wysoka kultura osobista, zorganizowanie i odpowiedzialność
    • umiejętność pracy zespołowej oraz pod presją czasu i zadań
    • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office, MC Project, grupy CAD
    • dyspozycyjność

    Najważniejsze obowiązki:

    • ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu oraz z zespołem sprzedaży w zakresie ustaleń standardu lokali użytkowych oraz mieszkań
    • prowadzenie kontaktów roboczych, ustaleń umownych oraz rozliczeń z najemcami oraz nabywcami mieszkań
    • prowadzenie działań dotyczących doboru i kontraktowania dostawców materiałów, usługodawców oraz wykonawców robót
    • opracowywanie wycen robót budowlanych
    • opracowywanie oraz bieżąca kontrola nad realizacją budżetu
    • kontrola jakości i ilości robót oraz dostaw
    • prowadzenie rozliczeń dostawców, usługodawców oraz wykonawców robót
    • udział w przekazywaniu lokali użytkowych oraz mieszkań

    Oferujemy:

    • umowa o pracę lub kontrakt na czas realizacji budowy z możliwością przedłużenia
    • dobre warunki zatrudnienia

    Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie listu motywacyjnego i życiorysu ze zdjęciem za pomocą przycisku.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    W procesie rekrutacji przetwarzane zostaną tylko te aplikacje, które zawierają wyłącznie dane w oparciu o art. 221 §1 Kodeksu pracy.

    INFORMACJA:

    Administratorem Danych Osobowych jest CDI Konsultanci Budowlani Sp. zo.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Fordońska 40. Jednocześnie informujemy, że Administrator Danych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych („IOD), adres korespondencyjny ul. Fordońska 40, 85-719 Bydgoszcz, e-mail: [email protected]

    Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:

    - uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,

    - uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.

    Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

    Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.