Oferta pracy

Inżynier Budowy

I4TECH sp. z o.o.O firmie

  • Chorzów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma I4Tech Sp. z o.o, której działalność opiera się na projektowaniu oraz realizacji kompletnych instalacji i obiektów inżynierskich w obszarze związanym z szeroko pojętą ochroną środowiska, we wszystkich gałęziach przemysłu, poszukuje pracownika na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w prowadzeniu budowy
  • Organizacja i prowadzenie biura budowy
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Uczestnictwo w organizacji budowy
  • Przygotowanie, uzgadnianie dokumentacji budowy
  • Koordynacja robót budowlanych przy udziale firm podwykonawczych
  • Koordynacja BHP
  • Uczestnictwo w realizacji zamówień

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w realizacji obiektów przemysłowych – mile widziane
  • Biegła obsługa komputera w środowisku CAD, znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego,  przepisów wykonawczych i przepisów BHP
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mobilność (możliwość pracy na terenie całej Polski)

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy