Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - Construction engineer

S&I CM POLAND SP. Z O.O.

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami, zarządzanie kosztami, zarządzanie procesami, zarządzanie jakością, zarządzanie budową itp. nadzór i zarządzanie w różnych obszarach budowy

  • Koordynacja pomiędzy firmą projektową, wykonawcą i klientem, w nawiązaniu do obowiązków z punku 1

  • Nadzór nad rysunkami i Value Enineering

  • Wsparcie w procesie wyboru podwykonawców

  • Przygotowywanie obmiarów robót i kosztorysów budowy

  • Zwiększanie puli kontaktów branżowych dla CM

  • Weryfikacja rachunków wystawionych przez firmy wykonawcze

  • Weryfikacja obmiaru robót i kosztorysu przedstawionego przez wykonawcę

  • Wsparcie przy procedurze przekazania po zakończeniu budowy

  • Weryfikacja przepisów prawa polskiego i europejskiego w ramach obecnego projektu

  • Dodatkowe obowiązki według potrzeby

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe(ponad licencjat) kierunkowe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 5 lat

  • Płynna znajomość języka angielskiego, preferowani kandydaci ze znajomością j. koreańskiego

  • preferowani kandydaci posiadający dodatkowe uprawnienia

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet opieki medycznej LUX-MED

  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w pracy

  • Lunch

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

Firma S&I CM Poland zajmuje się usługą zarządzania budową oraz hal produkcyjnych na terenie Polski. Jest prężnie rozwijającą się firmą zatrudniającą coraz więcej pracowników. Realizuje projekty na całym s wiecie, przeważnie dla firmy LG. S&I CM Poland jest firmą świadczącą kompleksową obsługę klienta. W 2002 roku firma LG Electronics została oddzielona do LG Retail. W 2019 roku nazwa firmy została zmieniona na S&I CM Poland, a działalność firmy została poszerzona o zarządzanie budynkami/nieruchomościami i budownictwo. S&I CM Poland ros nie z każdym rokiem.

Przewiń do profilu firmy

O budowie

  • Projekt: Wroclaw LG Energy Solution Battery Plan Project

  • Okres budowy : lipiec 2020 - czerwiec 2022

  • Miejsce budowy: Biskupice Podgórne, Kobierzyce

Proces rekrutacji

1. Weryfikacja CV

2. Rozmowa kwalifikacyjna

3. Badanie lekarskie

4. Onboarding

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim kliknąć w przycisk aplikowania.