Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

BUDOMEX SP. Z O.O.O firmie

  • Kopenhaga, Dania

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Nadzór nad prowadzonymi robotami

  • Sporządzanie raportów z wykonanych robót

  • Wykonywanie szkiców i obmiary realizowanych robót

  • Nadzór nad bezpieczeństwem prowadzonych robót

  • Nadzór nad realizacją harmonogramu – analiza postępu prac

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Pracowitość

  • Gotowość do szybkiego wyjazdu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na duńskich warunkach

  • atrakcyjne zarobki

  • bezpłatne zakwaterowanie i przejazdy

  • możliwość długotrwałej współpracy

BUDOMEX SP. Z O.O.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą budowlaną. Zatrudniamy wysokokwalifikowaną kadrę techniczno-inżynieryjną z długoletnim stażem. Zakres naszej działalności obejmuje budowę tuneli, oczyszczalni ścieków, centrów handlowych, hoteli i budynków biurowych Wysoka jakość wykonywanych przez nas prac i terminowe oddanie inwestycji jest najważniejszym celem naszej działalności. Pracownicy naszej firmy są specjalistami z długoletnim doświadczeniem.

Przewiń do profilu firmy