Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

SPS BUDOWNICTWO sp. z o.o.

  • dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • prowadzenie inwestycji zgodnie z projektem, przepisami, harmonogramem oraz założonym budżetem
  • współpraca z kierownikami branży elektrycznej oraz sanitarnej podczas prowadzenie inwestycji
  • organizacja terenu budowy
  • kontrola jakości wykonywanych prac
  • raportowanie postępu prac wraz z wszelkimi niezbędnymi informacjami
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenie budowlanego lub w trakcie studiów
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (1 rok),
  • znajomości technologii wykonywania robót budowlanych: prace ziemne, konstrukcyjne, wykończeniowe
  • wiedzy w zakresie optymalizacji technologii robót budowlanych
  • obsługi pakietu MS Office
  • obsługi programu Auto Cad w zakresie wymiarowania
  • umiejętności zarządzania pracą własną i podległych zespołów
  • znajomości prawa budowlanego oraz przepisów BHP

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w kreatywnym oraz ambitnym zespole ludzi
  • zdobycie doświadczenia we współpracy z renomowanymi klientami
  • podnoszenie kwalifikacji
  • wynagrodzenie spełniające oczekiwania
  • dopłaty do szkoleń branżowych
  • współpracę opartą o umowę o pracę lub kontrakt menadżerski
  • możliwość nawiązania kilkuletniej współpracy

Ogłoszenie archiwalne