Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

DEV POLO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną. Praca pod nadzorem kierownika budowy.

  • Organizowanie i koordynacja prac na budowie.

  • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP.

  • Monitoring kosztów budowy.

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy.

  • Dokonywanie obmiarów powykonawczych robót.

  • Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach.

  • Dbałość o wizerunek firmy oraz budowanie dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.

  • Gotowość do wyjazdów w delegacje (praca na terenie całego kraju).

  • Umiejętność kierowania zespołami pracowniczymi.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office.

  • Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu, komunikatywność.

To oferujemy

  • Atrakcyjną i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych.

  • Nastawienie na wieloletnią współpracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Program szkoleń.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

DEV POL

Istniejemy na rynku budowlanym od 2003 roku. Prowadząc działalność na terenie całej Polski, ukończyliśmy ponad 450 realizacji w zakresie Generalnego Wykonawstwa i kompleksowego zarządzania Procesem Inwestycyjnym.

Główne obszary działalności firmy Dev Pol Sp. z o.o. to kompleksowa budowa oraz modernizacja stacji paliw i lokali gastronomicznych na terenie całej Polski, budownictwo użyteczności publicznej, budownictwo przemysłowe, a także remonty i modernizacja lokali usługowych.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.devpol.com

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV.