Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy

MIRBUD S.A.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców oraz kontrolowanie
  • realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania, jak i przestrzegania
  • przepisów BHP
  • bieżąca realizacja zadań zleconych przez Kierownika budowy / kontraktu
  • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót
  • koordynowanie procesu prawidłowego obiegu dokumentacji projektowej
  • prowadzenie i weryfikacja książki obmiarów robót
  • przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa
  • umiejętność obsługi programów Norma Pro, AutoCad, Pakietu Office (Word, Excel)
  • zaangażowanie w realizowane projekty
  • dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

Inżynier budowy, dolnośląskie