Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Moris-Polska Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca na budowie

  • udział w nadzorze nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram

  • wsparcie kierownika budowy i dyrektora projektu

  • nadzór i koordynacja prac podwykonawców

  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, odbiorów etapów robót i rozliczeń

  • tworzenie bieżącej dokumentacji budowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne budowlane

  • znajomość obsługi programów: MS Office, w szczególności MS Excel, AutoCAD- dodatkowy atut

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • umiejętność efektywnego działania i podejmowania decyzji pod presją czasu

  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Firmie o ogólnopolskim zasięgu

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowego doświadczenia

  • pracę w dynamicznym i zorientowanym na realizację celów zespole

  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Firma z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku branży budowlanej specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowy obiektów kubaturowych użyteczności publicznej (hale widowisko-sportowe, baseny, stadiony).

Przewiń do profilu firmy