Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

Moris-Polska Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca na budowie
  • udział w nadzorze nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram
  • wsparcie kierownika budowy i dyrektora projektu
  • nadzór i koordynacja prac podwykonawców
  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, odbiorów etapów robót i rozliczeń
  • tworzenie bieżącej dokumentacji budowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne budowlane
  • znajomość obsługi programów: MS Office, w szczególności MS Excel, AutoCAD- dodatkowy atut
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • umiejętność efektywnego działania i podejmowania decyzji pod presją czasu
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowego doświadczenia
  • pracę w dynamicznym i zorientowanym na realizację celów zespole
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Moris-Polska Sp. z o.o.

Firma z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku branży budowlanej specjalizująca się w generalnym wykonawstwie budowy obiektów kubaturowych użyteczności publicznej (hale widowisko-sportowe, baseny, stadiony).

Inżynier Budowy, dolnośląskie