Oferta pracy

Inżynier Budowy

ELEMONT SP. Z O.O.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu, Kierownikiem Robót w zakresie:

  • Nadzoru nad powierzonym kontraktem, na wszystkich etapach realizacji budowy

  • Organizacji i kontroli realizacji robót oraz nadzoru nad pracownikami

  • Zgodności, jakości i terminowości wykonania robót

  • Kontroli i rozliczania prac firm podwykonawczych

  • Odbiorów wykonywanych prac

  • Zapewnienia i kontroli przestrzegania przepisów BHP

  • Prowadzenia dokumentacji technicznej

  • Bieżącego raportowania danych dotyczących realizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe elektronika, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne umożliwiające zdobycie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych

  • Praktyczna znajomość instalacji teletechnicznych

  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD oraz Microsoft Office

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów w przemyśle i energetyce ( budowa fabryk, zakładów produkcyjnych, instalacji elektroenergetycznych w elektrowniach)

  • Mile widziane posiadanie świadectw kwalifikacji E i D

  • Mile widziana znajomość MS Project, NormaPro

To oferujemy

  • Możliwość awansu w strukturze firmy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ambitnych projektach z obszaru energetyki zawodowej oraz przemysłu

  • Dostęp do szkoleń zawodowych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

W Elemont zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 30 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

Przewiń do profilu firmy