Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier budowy ds. elektrycznych (elektrownie fotowoltaiczne)

CJR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
CJR Renewables jest globalnym dostawcą usług, oferującym rozwiązania EPC / BoP / BoS w sektorze energii odnawialnej.

For more please visit:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier budowy ds. elektrycznych
elektrownie fotowoltaiczne

Miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w zakresie nadzorowania i koordynacji robót budowlanych podczas realizacji inwestycji w branży fotowoltaiki
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • raportowanie postępów prac i prowadzenie rozliczeń
  • przygotowywanie zamówień, koordynacja dostaw

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane o profilu elektrycznym)
  • dobra znajomość obsługi MS Office oraz AutoCAD
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w delegacji

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym, dynamicznym zespole
  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w branży odnawialnych źródeł energii
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
Aplikacje, w języku polskim lub angielskim, prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CJR Polska sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Ogłoszenie archiwalne