Inżynier Budowy ds. Elektrycznych - Kierownik

  • Wrocław, Jelcz-Laskowice, Żarów, Wałbrzych, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 23.07.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 22.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa firma budowlana ( General Contractor ) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Inżynier Budowy ds. Elektrycznych. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 0~10 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

    Uwaga: Please send English CV.
    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Wałbrzych, Wrocław, Żarów

    Zadania

    • Nadzorowanie placu budowy (fabryk, obiektów przemysłowych)
    • Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich elektrycznych  aspektów w projektach General Contractor, na etapie promocji jak i realizacji,
    • Przygotowywanie obmiaru postępu robót,
    • Koordynowanie prac podwykonawców,
    • Nadzór i kontrola nad postępami prac,
    • Przeprowadzanie przetargów dla podwykonawców,
    • Przeglądy ilościowe,
    • Koordynowanie harmonogramów,
    • Kontrola kosztów,
    • Kontrola oraz dokumentowanie jakości,
    • Nadzór nad bezpieczeństwem na placu budowy wraz z prowadzeniem stosownej dokumentacji w tym zakresie,
    • Sporządzanie raportów projektu,
    • Wszelka pomoc konieczna przy realizacji projektów General Contractor,
    • Prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań,
    • Praca jako Kierownik / Inżynier budowy ds. elektrycznych

    Wymagania

    • Wykształcenia wyższego budowlanego o profilu elektrycznym
    • Doświadczenie jako Kierownik / Inżynier budowy ds. elektrycznych
    • Min. 0~10 letniego doświadczenia w pracy na budowie ( advantage: fabryk, obiektów przemysłowych)
    • Znajomości cen materiałów i usług w branży elektrycznej
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ____________ z siedzibą w ___________________."