Inżynier budowy ds. elektrycznych (tramwajowa sieć trakcyjna)

ZUE S.A.O firmie

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji technicznej kontraktu,

  • tworzenie operatów kolaudacyjnych,

  • przygotowywanie protokołów robót zanikających, eksploatacyjnych,

  • korespondencja z podwykonawcami,

  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,

  • przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,

  • planowanie i zamawianie surowców niezbędnych do realizacji bieżącej produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek elektrotechnika),

  • zainteresowanie rozwojem w branży realizacji inwestycji tramwajowych,

  • znajomość przepisów, norm i warunków wykonania realizacji inwestycji tramwajowych – mile widziane,

  • umiejętność posługiwania się niezbędnymi narzędziami, metodami i technologiami,

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

  • dyspozycyjność (praca w delegacji pn. – pt.).

To oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie, stabilność, atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

  • pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • szkolenia zawodowe

  • karta multisport

ZUE S.A.

ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej i kolejowej sieci trakcyjnej. Przedmiot działalności spółki obejmuje także świadczenie usług bieżącego utrzymania systemów infrastruktury miejskiej tj. torowisk i trakcji, systemów zasilania oraz oświetlenia.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy