Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy ds. elektrycznych

ELEKTROBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie przebiegu prac budowlanych,
  • koordynowanie prac brygad roboczych i nadzorowanie bieżących robót,
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo-ilościowych robót,
  • obsługa dokumentacji technicznej i projektowej,
  • zamawianie materiałów i urządzeń budowlanych oraz monitorowanie terminowości dostaw pod względem harmonogramu i kontrola jakości zamawiającego towaru,
  • wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio ze stanowiskiem lub kwalifikacjami na stanowisku Inżyniera Budowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym (może być student studiów zaocznych ostatniego roku),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat.B,
  • dyspozycyjność do pracy w delegacjach,
  • doświadczenie zawodowe przy remontach lub budowie obiektów energetycznych i przemysłowych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,
  • możliwość awansu,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

ELEKTROBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o. jest największą w kraju firmą działającą w branży elektroinstalacyjnej zajmującą się kompleksowymi usługami elektroinstalacyjnymi oraz budową kompletnych obiektów na potrzeby energetyki i przemysłu. Spółka jest wiodącym producentem urządzeń elektroenergetycznych, w tym głównie rozdzielnic i szynoprzewodów WN, SN i NN, urządzeń prądu stałego i stacji kontenerowych dla sektora elektroenergetycznego i przemysłu.

ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o. wchodzi w skład GRUPY ZARMEN – jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce, w której skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności.

Inżynier budowy ds. elektrycznych, Warszawa