Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy ds. elektrycznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 22.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "Bazując na doświadczeniu budujemy stabilną przyszłość"
    Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych, z ponad trzydziestoletnią tradycją w branży, poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • terminowa i jakościowa realizacja robót elektrycznych, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem, harmonogramem  i sztuką budowlaną,
    • analiza dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań z zakresu robót elektrycznych,
    • analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych i wykonawczych w zakresie instalacji elektrycznych,
    • prowadzenie dokumentacji robót elektrycznych;
    • nadzorowanie pracowników własnych oraz robót podwykonawców pod względem zgodności z umową, harmonogramami, przepisami BHP i ppoż w zakresie robót elektrycznych,
    • kontrola robót podwykonawców w zakresie elektrycznym oraz ich rozliczanie,
    • składanie zamówień materiałowych na podstawie projektów i nadzór nad dostawcami materiałów elektrycznych;
    • zarządzanie podległymi pracownikami branży elektrycznej,
    • raportowanie postępów robót elektrycznych.

    Wymagania:

    • zawarcie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych wg poniżej załączonego wzoru – aplikacje bez klauzuli nie będą rozpatrywane,
    • wykształcenie wyższe techniczne (min. inżynier),
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word, MS Project),
    • dobra znajomość programu AutoCad,
    • umiejętność negocjowania,
    • umiejętność współpracy z Podwykonawcami,
    • zaangażowanie, systematyczność, sumienność, punktualność, odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
    • zdobycie doświadczenia,
    • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,
    • możliwość rozwoju,
    • możliwość zdobycia uprawnień,
    • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez F.B.I. TASBUD S.A. z siedzibą w Warszawie (01-981), ul. Balaton 20. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

    Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest  F.B.I. TASBUD S.A. z siedzibą w Warszawie,
    ul. Balaton 20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.