Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy ds. elektrycznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    DOŁĄCZ DO NAS!
    EL-COM Polska świadczy usługi z zakresu Generalnego Wykonawstwa instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia dla obiektów przemysłowych, biurowo-usługowych, mieszkaniowych, handlowych i użyteczności publicznej.

    Dołącz do naszego zespołu jako:

    INŻYNIER BUDOWY
    ds. ELEKTRYCZNYCH
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZADANIA:

    • Analizowanie dokumentacji wykonawczej / przetargowej
    • Przygotowanie zamówień materiałowych
    • Nadzór nad gospodarką materiałową
    • Sporządzanie ofert przetargowych
    • Nadzór i koordynacja prac elektryków i podwykonawców
    • Tworzenie dokumentacji powykonawczej

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku / do przyuczenia
    • Umiejętność czytania dokumentacji
    • Dobra znajomość Pakietu MS Office i AutoCAD
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Komunikatywność

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
    • Możliwość nieodpłatnego zakwaterowania
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    „Informujemy, że dane osób, które brały udział w rekrutacji, są usuwane po zakończeniu procesu naboru na dane stanowisko, chyba że kandydat wyrazi zgodę na dalsze przechowywanie danych. Jeśli chcą Państwo wyrazić taką zgodę, prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli o następującym brzmieniu:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również po zakończeniu procesu rekrutacji przez EL-COM Polska Michał Jędrasik z siedzibą w Warszawie w celach związanych z poszukiwaniem przez Administratora danych pracowników na takie samo lub podobne stanowisko.