Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy ds. harmonogramu i zamknięć torowych

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient Banku Danych o Inżynierach. Swietelsky Rail Polska Sp. z o.o. - firma realizująca w generalnym wykonawstwie inwestycje w zakresie budowy i modernizacji infrastruktury kolejowej, młoda stażem i duchem, ale bogata w doświadczenie swoich Pracowników, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Radom
    nr ref.: 9993-19

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie oraz monitorowanie realizacji harmonogramów
    • uczestniczenie w komisjach regulaminowych - współpraca w tym zakresie z nadzorem budowy oraz przedstawicielami zamawiającego
    • zbieranie informacji od kierowników robót na temat wykonywanych prac w celu opracowania terminów zamknięć torowych
    • opracowanie regulaminów tymczasowych prowadzenia ruchu pociągów
    • koordynacja harmonogramu i zamknięć z kierownikami branżowymi poszczególnych odcinków

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo lub transport)
    • doświadczenie w samodzielnym opracowywaniu harmonogramów i zamknięć torowych
    • biegła znajomość oprogramowania MS Project
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
    • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność
    • prawo jazdy kat. B

    Firma oferuje:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • ubezpieczenie grupowe
    • prywatną opiekę medyczną
    • niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Więcej ofert pracy dla inżynierów na stronie www.bdi.com.pl.

    Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od ponad 25 lat aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dołącz do nich i zyskaj sprawdzonego sojusznika na rynku pracy.