Inżynier Budowy ds. Instalacji Sanitarnych - Mechanical engineer

S&I CM POLAND SP. Z O.O.O firmie

6 000–13 000
brutto / mies.
  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projekt: Wrocław LG Energy Solution Battery Plan Project
  • Okres budowy : lipiec 2020 - czerwiec 2022
  • Miejsce budowy: Biskupice Podgórne, Kobierzyce
  • Zarządzanie projektami, zarządzanie kosztami, zarządzanie procesami, zarządzanie jakością, zarządzanie budową itp. nadzór i zarządzanie w różnych obszarach budowy
  • Koordynacja pomiędzy firmą projektową, wykonawcą i klientem, w nawiązaniu do obowiązków z punku 1
  • Nadzór nad rysunkami i Value Enineering
  • Wsparcie w procesie wyboru podwykonawco w
  • Przygotowywanie obmiarów robo t i kosztorysów budowy
  • Zwiększanie puli kontaktów branżowych dla CM
  • Weryfikacja rachunków wystawionych przez firmy wykonawcze
  • Weryfikacja obmiaru robót i kosztorysu przedstawionego przez wykonawcę
  • Wsparcie przy procedurze przekazania po zakończeniu budowy
  • Weryfikacja przepisów prawa polskiego i europejskiego w ramach obecnego projektu
  • Dodatkowe obowiązki według potrzeby

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ponad licencjat) kierunkowe: Inżyniera Środowiska (preferowana specjalizacja Klimatyzacja, ogrzewnictwo i instalacje sanitarne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 5 lat
  • Płynna znajomość języka angielskiego, preferowani kandydaci ze znajomością j.koreańskiego
  • Preferowani kandydaci posiadający dodatkowe uprawnienia

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet opieki medycznej LUX-MED
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w pracy
  • Lunch

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje

Proces rekrutacji

1. Weryfikacja CV

2. Rozmowa kwalifikacyjna

3. Badanie lekarskie

4. Onboarding

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim kliknąć w przycisk aplikowania.

Inżynier Budowy ds. Instalacji Sanitarnych - Mechanical engineer, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)