Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier budowy ds. instalacji teletechnicznych

MAAT4 sp. z o.o.O firmie

  • Powidz (pow. słupecki), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista

MAAT4 Sp. z o.o. to firma technologiczna, działająca w obszarach data center, elektroenergetyki, systemów ochrony pożarowej, zintegrowanych systemów bezpieczeństwa oraz teleinformatyki. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania oraz zapewniamy serwis i utrzymanie. Posiadamy doświadczony zespół menedżerów i pracowników z ponad 20 letnim stażem, którzy zrealizowali kilkaset projektów w całej Polsce. Prezentujemy wysoką specjalizację i unikatowe know-how technologiczne. Sprawnie integrujemy rozwiązania infrastrukturalne z informatycznymi.

Opis stanowiska:

  • Koordynacja realizacji projektu instalacji okablowana strukturalnego
  • Nadzór nad wykonywaniem prac instalacyjnych
  • Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich aspektów w projektach
  • Udział w naradach koordynacyjnych z Zamawiającym
  • Nadzór i kontrola nad postępami prac
  • Kontrola oraz dokumentowanie jakości realizowanego projektu
  • Wsparcie procesów realizacyjnych
  • Porządkowanie i archiwizacja dokumentacji budowy
  • Praca na kontrakcie w delegacji

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne zbliżone profilem do wskazanego stanowiska
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny (dokumentacja oraz procesy projektowe realizowane w 2 językach: polski/angielski)
  • Znajomość rozwiązań systemowych czołowych dostawców systemów teletechnicznych
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań: sumienność, terminowość, dokładność
  • Dobra znajomość obsługi programów MS Office

Mile widziane:

  • Znajomość programów CAD (autocad, bricscad)
  • Znajomość programów BIM (revit)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Praca w pełnym wymiarze godzin – etat, czas nieokreślony;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • Wszystkie niezbędne materiały do pracy;
  • Możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych;
  • Rozwój zawodowy i praca przy realizacji dużych obiektów kubaturowych;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Ogłoszenie archiwalne